Comments 0
חדשות כלכלה

התייאשתם מלמצוא את משרת חייכם?אתם בדרך להתפשר?עצרו לרגע!!אולי כדאי לנסות את השיטה הבאה:
לאחר כ 12 שנות עבודה בהייטק החלטתי לעבור לצד השני של המתרס במקום להיות "עוד עובד" שמחפש את העבודה הבאה,דרך חברות כוח אדם או בעזרתם האדיבה של חברים . החלטתי לעזור לאחרים אשר נמצאים בתקופה של "בין עבודות" , ומרגישים כי תהליך חיפוש העבודה אורך הרבה זמן (בזמן הזה הם מפסידים הרבה כסף), וכתוצאה מכך גם מאוד מתוסכלים . הצטרפתי לחברה (קיימת כבר משנת 2006) אשר מתמחה בסיוע לתהליך חיפוש העבודה , לאנשים שנואשו ממציאת מקום עבודה חדש לאחר תקופה ארוכה של אי תעסוקה , ולאחר שתהליך מציאת העבודה בדרכים המקובלות (חברות כוח אדם , חברים …) לא הוכיח את עצמו , והם מוצאים את עצמם ללא זימונים לראיונות עבודה , זמן די רב ! אנו נעזור להם בשיפוץ קורות החיים , בסימולציות המדמות ראיונות עבודה ,


בעזרה בהתכוננות לשאלות בראיון העבודה , והכי חשוב בחשיפה למשרות רבות והמתאימות ביותר ! כמובן שאנו עוזרים גם במציאת משרה חדשה למועסקים שבנינו , המעוניינים בדרך חכמה ויעילה יותר לחיפוש העבודה הבאה ,כאשר מטרתנו היא למצוא להם את המשרה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר. כמובן שלכל שירות יש מחיר , אך אני מבטיח לכם כי הוא שולי ביחס לחזרה למעגל העבודה , או בשיפור משמעותי של תפקידכם הנוכחי והתנאים הנלווים אליו.
אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על חברתנו קראו את המשך המסמך.

 

בהזדמנות זו אני רוצה לומר תודה רבה ויישר כוח לאתר "דתיים בפתח תקווה" על היוזמה המבורכת ועל ההזדמנות להעלות דברים חשובים תחת "קורת גג אחת" בצורה ככ מאירת עיניים.

לאחר כ 12 שנות עבודה בהייטק החלטתי לעבור לצד השני של המתרס במקום להיות "עוד עובד" שמחפש את העבודה הבאה,דרך חברות כוח אדם או בעזרתם האדיבה של חברים . החלטתי לעזור לאחרים אשר נמצאים בתקופה של "בין עבודות" , ומרגישים כי תהליך חיפוש העבודה אורך הרבה זמן (בזמן הזה הם מפסידים הרבה כסף), וכתוצאה מכך גם מאוד מתוסכלים . הצטרפתי לחברה (קיימת כבר משנת 2006) אשר מתמחה בסיוע לתהליך חיפוש העבודה , לאנשים שנואשו ממציאת מקום עבודה חדש לאחר תקופה ארוכה של אי תעסוקה , ולאחר שתהליך מציאת העבודה בדרכים המקובלות (חברות כוח אדם , חברים …) לא הוכיח את עצמו , והם מוצאים את עצמם ללא זימונים לראיונות עבודה , זמן די רב ! אנו נעזור להם בשיפוץ קורות החיים , בסימולציות המדמות ראיונות עבודה , בעזרה בהתכוננות לשאלות בראיון העבודה , והכי חשוב בחשיפה למשרות רבות והמתאימות ביותר ! כמובן שאנו עוזרים גם במציאת משרה חדשה למועסקים שבנינו , המעוניינים בדרך חכמה ויעילה יותר לחיפוש העבודה הבאה ,כאשר מטרתנו היא למצוא להם את המשרה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר. כמובן שלכל שירות יש מחיר , אך אני מבטיח לכם כי הוא שולי ביחס לחזרה למעגל העבודה , או בשיפור משמעותי של תפקידכם הנוכחי והתנאים הנלווים אליו. אנו גובים דמי רישום (דמי רצינות) על סך 580 ₪ כולל מע"מ ותשלום חד פעמי בסך 5000 ₪ + מע"מ , או 20% מהמשכורת החודשית הראשונה + מע"מ את הסכום הגבוה מבין השניים ! (דמי השירות ישולמו בשלושה תשלומים שווים , מיום קבלת המשכורת הראשונה) יש לציין כי אפשר להתנתק מהשירות עד שבועיים מיום ההרשמה , במקרה זה לא ישא הלקוח בתשלום נוסף מעבר לדמי הרישום ! אנו מתחייבים כי במהלך השבועיים הראשונים הלקוח יראה שיפור משמעותי בכמות הפניות והזימונים לראיונות עבודה. ומי ששירות זה מעניין אותו, מוזמן לשלוח אלי את קורות החיים שלו , והתפקיד עליו הוא חולם , ואנו נעשה הכל כדי להגשימו !!! בברכה: מרציאנו עמית , נייד 0527-464650 , מייל: amitmarceiano@gmail.com

אז אם אתם…
מהנדסים, מתכנתים, אנשי הייטק וניהול בכירים שמחפשים משרה חדשה?
חברתנו פיתחה עבורכם את המערכת המושלמת למציאת עבודה במהירות, בקלות וביעילות.
הרעיון פשוט מאוד – יצירת קהילה של מהנדסים ואנשי הייטק שמסייעת בתהליך חיפוש העבודה וע"י כך ממקסמת את החשיפה למשרות המתאימות ביותר !
אנחנו נותנים שירות למחפש העבודה. מעכשיו יש קהילה שלמה שעובדת בשבילך ומסייעת לך למצוא עבודה במהירות ויעילות !

אנחנו יודעים שהזמן שלך יקר ואתה רוצה לקבל שירות יעיל ואיכותי שיתן לך תוצאות מהירות.
"למה אנחנו צריכים אתכם הרי את השירות הזה בדיוק נותנת לי כל חברת השמה…"
לא מדויק :
חברות ההשמה לא נותנות למחפשי העבודה שירות! חברות ההשמה עובדות עבור הלקוחות שלהם והלקוחות הם , החברות שמחפשות עובדים! ואכן חברות ההשמה מספקות להם מאות קורות חיים על כל משרה פנויה.
אבל למחפש העבודה אף אחד לא דואג …
אנחנו עובדים הפוך !
אנחנו עובדים בשביל מחפש העבודה ודואגים שקורות החיים שלך יגיעו ישירות לידיים הנכונות !
חברתנו כיום
חברתנו – היא קהילת אקדמאים הפועלת כמעין חברת השמה הפוכה.
המטרה: למצוא עבודה לחברים בקהילה במינימום זמן, לכן היא החברה היחידה כיום בישראל שהאינטרסים שלה זהים לאינטרסים של מחפשי העבודה.
למעשה, אין לנו שום התחייבות כלפי אף חברה במשק. יש לנו התחייבות כלפי המועמדים בקהילה שלנו בלבד.
חברתנו פיתחה את המערכת היעילה ביותר שקיימת למציאת עבודה. מערכת שלמה שפותחה למען מטרה אחת בלבד-מציאת עבודה למועמד שמוזן למערכת.
כמו כן, במשך הזמן נצבר בידינו מידע רב אודות הסינונים של החברות, כיצד בוחנים את קורות החיים, מה מחפשים, מה שואלים בראיונות ומה רוצים לשמוע מהמועמד. ואת המידע הזה כמובן אנחנו מעבירים למועמדים שלנו באופן רציף.

 

תחילת דרכנו
הכל התחיל בקבוצה של בוגרי הפקולטה להנדסה מאוניברסיטת בן גוריון שסיימו תואר והחלו לחפש עבודה. במהלך תהליך חיפוש העבודה נוכחנו לגלות שתהליך חיפוש העבודה אורך הרבה זמן (בזמן הזה אנחנו מפסידים הרבה כסף), וכתוצאה מכך מאוד מתסכל. נוכחנו לגלות שחברות כח האדם דואגות רק לאינטרסים של החברות (די ברור כי החברות הם אלה שמשלמות להם) ולמעשה אין אף חברה שנותנת לנו מחפשי העבודה שירות. כדי לפתור את הבעיה שלנו התחיל פיתוח המערכת. אחרי שניסינו אותה בהצלחה על עצמנו ומצאנו עבודה, התחלנו לסייע לחברים
וכך, נולד הרעיון של הקמת חברה שמטרתה לסייע למחפשי העבודה.
החזון שלנו

החזון שלנו הוא שוק עבודה יעיל ומשוכלל, בו כל מחפש עבודה מוצא עבודה בקלות ובזמן קצר. שוק עבודה בו כוח האדם האיכותי מקבל את הכבוד לו הוא ראוי. שוק עבודה בו כל המשרות זמינות לכל המועמדים וכל המועמדים זמינים לכל המשרות.
חברתנו תפעל לגדול, להרחיב את פעילותה, ולאתגר את מתחריה כדי להביא לכך שכל מי שרוצה לעבוד, עובד. כל אקדמאי – מקבל גמול על השקעתו. וכל בכיר מקבל גמול על הנסיון והידע שלו.
אנו נפעל לצמצם ככל שניתן את העייפות, התיסכול, והסזיפיות שכרוכים בחיפוש עבודה כיום. במקום כל אלו נביא לכך שתהליך מציאת העבודה יהיה מהיר, מהנה, ויציע למועמד מספר אפשרויות, ללא פשרות .

 

יש לנו המון מכתבי המלצה על השירות , להלן מקבץ קטן:
שלום רב,
בשלושת החודשים האחרונים התעסקתי בחיפוש עבודה. בתוך חודש שלם היו לי שתים/שלוש ראיונות.
מהתחלה קצת חששתי מהקטע עם הכסף, עד שראיתי שלאחר שבוע-שבוע וחצי החברות התחילו לחזור אלי עם הצעות עבודה. התחלתי ללכת לראיונות עבודה כל יום עד שמצאתי את מקום העבודה שבו אני עובד כרגע.

אני רוצה להגיד תודה רבה על השירות המהיר וטוב .
יישר כוח. תמשיכו כך.
שלום רב
רק רציתי להגיד תודה על השרות הנהדר- הגעתי אליכם אחרי המלצה של חבר אבל עדיין לא האמנתי שזה אפשרי … אחרי שחיפשתי עבודה באופן רגיל כחצי שנה פשוט לא האמנתי שאפשר להגיע לכל כך הרבה ראיונות.
חודשיים אחרי שהתחלנו אני יודע שזה אפשרי ואכן הייתה לי חוויה שונה של חיפוש עבודה – במהלך כל התקופה שמרתי על ממוצע של 2 ראיונות לשבוע לתחום בו חיפשתי כמובן, השתפשפתי בראיונות ולמדתי מהם הרבה ובסוף התקבלתי למשרת פיתוח בחברה ביטחונית.
אז תודה רבה על כל העזרה
בברכה
בס"ד
שלום רב!
רציתי להודות לכם מכל הלב, ולא רק בעניין של מציאת העבודה, אלא גם על כך ששימשתם לי עוגן למשך החודשיים של האבטלה, אגרתי בעזרתכם כוחות, לא הפסקתי לזוז ולהתראיין לשנייה ויחד עם זאת גיבשתי את הדעה העצמאית על הכישרונות שלי בעזרת המקומות אליהם הגעתי דרככם.
שוב תודה,
יישרו כוח
ועוד רבים וטובים …
שלכם , מרציאנו עמית , נייד 0527-464650 , מייל: amitmarceiano@gmail.com
מפרסם: עמית | דוא"ל: amitmarceiano@gmail.com
טלפונים: 0527-464650 

Leave Comments