Comments 0
טיפוח ויופי

בעקבות התפתחות מכשירים קוסמטיים ביתיים ניתן כיום ניתן ליהנות מטיפולי יופי וטיפוח בביתנו בעלות מינימלית, בעזרת מכשירי הטיפוח ניתן לבצע מילוי קמטים, טיפולים להצערת עור הפנים והגוף, טיפולים להבהרת עור הפנים, הבהרת פיגמנטציה וכתמי שמש, הטיפול בעזרת המכשירים קל ופשוט ומתאים לכל סוגי העור, תוצאות הטיפול מידיות ובעלי השפעה לטווח ארוך, בין הטכנולוגיות הביתיות לטיפול בעור הפנים והגוף, טיפול באמצעות גלי אולטראסאונד – אולטראסוניק, טיפול באמצעות זרמים חשמליים – גלווני, טיפול באמצעות אור אינפרא אדום

העור הינו האיבר האנושי הגדול ביותר. רקמת העור בנויה משכבת האפידרמיס החיצונית, שכבת הדרמיס ושכבת ההיפודרמיס המורכבת משומן ורקמת חיבור. מחזור ההתחדשות של העור האנושי הוא בדרך כלל 28 יום. קרום ההגנה בשכבת האפידרמיס מגן על העור על ידי בידוד העור מחומרים חיצוניים מזיקים. אולם הוא גם חוסם את ספיגת ההזנה של העור.
לחות וחלבון הקולגן בשכבת הדרמיס הם החומרים החשובים ביותר לריכוך העור ולגמישותו. מחסור במים בשכבת הדרמיס יגרום לעור יבש, קמטים וקמטוטים בעור, בעוד שחוסר הזנה יגרום להפחתה ביצירת חלבון הקולגן, וכך החלק הסיבי של הדרמיס ייסדק ויוצרו קמטים עמוקים.
שכבת ההיפודרמיס מורכבת בעיקר מרקמת שומן ורקמת חיבור ותפקידה הוא בעיקר לתמוך בעור, לדחוס ולרכך אותו. שקיעת רקמת החיבור תגרום גם לדלדול הפנים ולהופעת קמטים ורפיון עור.

מכשירים גלוונים למילוי קמטים וחידוש עור הפנים נמדדים על פי ההספק שלהם, מכשיר גלווני דולפין פועל בעזרת 2 סוללות 1.5V ומפיק הספק עבודה נמוך יחסית. העיפרון הגלווני פועל בעזרת סוללה 6V שמפיקה הספק עבודה כפול, מכשיר גלווני אינפרא אדום פועל בעזרת סוללת ליתיום נטענת, (נטען כמו טלפון אלחוטי) ומפיק עוצמת עבודה גבוהה בהרבה ממכשירים שפועלים בעזרת סוללות.

במכשיר גלווני אינפרא אדום יש גם שילוב של טיפול באור, טיפול שיעיל מאוד להבהרת פיגמנטציה וכתמי עור. הטיפול באור משתלב בכל מהלך הטיפול ובנוסף בשלושת השלבים הראשונים יש גם עיסוי ברטט פיזי שמסייע להמרצת העור. הטיפול במכשיר קל ופשוט, המכשיר מודיע לנו בכל שלב של הטיפול היכן אנו נמצאים ומודד את הזמן עבורנו.

כאשר יש חשיבות לטיפול בפיגמנטציה אני ממליץ על הגלווני אינפרא אדום, כאשר אין צורך בטיפול בפיגמנטציה אני ממליץ על האולטראסוניק.

מכשיר אולטראסוניק שונה מאוד באופן הטיפול, זו טכנולוגיה אחרת לגמרי אין מה להשוות. היתרון של האולטראסוניק הוא שהוא עובד בתחום ההיפודרמיס, שכבת העור התחתונה שהיא השכבה התומכת של העור, שם מתחילים הקמטים ורפיון העור, המכשיר גורם לעיסויי אינטנסיבי והמרצת מחזור הדם כתוצאה מכך גופנו מייצר קולגן ברמה מוגברת והשכבה התומכת של העור נהיית מוצקה יותר. מכשירים גלוונים פועלים עד תחום הדרמיס.

בטכנולוגיית אולטרא סאונד ניתן להחדיר חומרים בעלי פאזה מימית ופאזה שומנית, בגלווני אנחנו מוגבלים לחומרים על בסיס מימי עד 3% שומן. עוצמת העבודה של הסוניק הרבה יותר גבוהה. בסוניק כמעט ולא מרגישים את הטיפול, ניתן לחוש באזור המצח או בקצות האצבעות את העיסוי, בגלווני מרגישים עקצוץ קל ורטט פיזי.

אולטרא סאונד רק מחדיר חומרים ממריץ ומעסה, גלווני יודע גם לספוח חומרים מהעור לחטא ולנקות את העור. אולטראסוניק יעיל גם לטיפולי גוף ובעיקר מומלץ לאנטי אייג'ינג ומיצוק העור.

הטכנולוגיות החדשות לטיפול בייתי בעור הן למעשה בדיוק אותן הטכנולוגיות איתם משתמשות חברות הענק במכשור המקצועי במכונים הקוסמטיים. טכנולוגיות אלו מביאות איתן פוטנציאל ליהנות מטיפול מתמשך ועקבי בעלות מינימאלית בהתחשב במחירים הנהוגים במכונים לסדרת טיפולים קצרה.

תעשיית מוצרי הקוסמטיקה היא תעשיה של אשליות ופרסום, קרמים למיניהם לעולם אינם יכולים לבצע מילוי קמטים ומתיחת עור, תכשירי קוסמטיקה מעניקים לנו הרגשה וניחוחות נעימים לפרק זמן קצר ובעיקר נותנים מענה לסיפוקים רגשיים. תכשירי הלחות מורכבים בעיקר ממים, בפועל רק כ 15% נספגים בשכבת העור החיצונית והשאר מתנדף תוף מספר דקות. העור הוא מחיצה חד כיוונית, מלבד שימוש במכשור, התערבות כירורגית או שימוש בחומרים פעילים/כימים שצורבים את העור, אין למעשה דרך להחדיר חומרים לעור או לזרז פעילויות בעור. תעשיית הטיפולים למילוי קמטים בטכנולוגיות החדשות פורחת וגובה מחירים לא הגיוניים עבור הטיפולים החדשים, תמורת תוצאות זמניות.

לטיפול בקמטים, מילוי קמטים, הבהרת פיגמנטציה כתמי הריון וכתמי שמש מומלץ לטפל במכשיר גלווני אינפרא אדום, המכשיר יעיל לפירוק והבהרת מלנין והבהרת פיגמנטציה באמצעות טיפול באור פוטו תראפי בשילוב עם טיפול במיקרו זרם על מנת לספוח חומרים ופסולת מעומק העור ולהחדיר לחות לעור נקי ומחוטא. המכשיר פועל בדיוק באותה טכנולוגיה בה פועל הציוד המקצועי במכון ומשחרר קרני אור אופטיות בתדר של 630 ננומטר, בעוצמות אלה השימוש בטוח ואין סכנה לפגיעה.

בהדגמה על חצי פנים ניתן לראות תוצאות מיידיות במיצוק העור, מילוי קמטים, בגוון ובתחושת העור. על מנת לראות שיפור בכתמי שמש והבהרת פיגמנטציה יש לבצע סדרת טיפולים במשך 2-4 שבועות. פירוק המלנין נעשה באופן איטי, על מנת ליהנות מטיפול בטוח, ללא כאבים וכוויות. טיפול עקבי בטכנולוגיה זו מחזק את הגנת העור ותמיכתו ושומר על אור נטול פיגמנטציה לאורך שנים. הטיפול עם המכשיר אינו משלב קרם הבהרה ונעשה עם קרם גל רגיל עד 3% שומן,

הטיפול בעזרת המכשור בכל הטכנולוגיות הוא מעיין ספורט לעור, המרצה מאוד אינטנסיבית של מחזור הדם וזירוז תהליכים טבעיים. התהליך דיי דומה, אם ניקח 10 אימונים אינטנסיביים במכון כושר נוכל להגיע לתוצאות מרשימות בחיטוב הגוף, הפסקה טוטאלית של האימון תחזיר אותנו במהרה למקום בו היינו. לצורך השוואה טיפול למיצוק העור, מילוי קמטים ומתיחת עור הפנים בטכנולוגיית גלי קול – אולטרא סאונד במכונים הגדולים עולה 4000-8000 begin_of_the_skype_highlighting 4000-8000 end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting 4000-8000 end_of_the_skype_highlighting לסדרה של 10 טיפולים קצרצרים, בדיוק באותן העוצמות בהן פועל המכשיר הביתי 1 מיליון פעימות לשנייה. לפי התקנים הבין לאומיים, זו העוצמה המקסימאלית בה מותר לטפל באזור הפנים. למכשור הביתי יתרון רב במחיר, בנוחות ובזמינות.


 

http://www.reader.co.il/article/77334/טיפולי-יופי-וטיפוח-ביתיים-בעלות-מינימלית-מילוי-קמטים-מיצוק-עור-פנים-הבהרת-פיגמנטציה-ועוד

קרדיט המחבר

שי כהן –מנכ"ל – מדיקל ביוטי

שורק 21 אלפי מנשה 44851

09-7947129

shaycoh@012.net.il

http://www.medical-beauty.co.il

 

Leave Comments