Comments 0
חדשות ספורט

eli_zurתוצאות השבוע:
יום שני 28/2/11: ילדים ב': מכבי פתח תקוה – אליצור רועי פ"ת 49-62,
במשחק שהוקדם ניצחה מכבי פ"ת את אליצור, המשחק לא היה ברמה גבוהה במיוחד,
אבל אין ספק שאליצור פתח תקווה ידעה למצוא נקודות חולשה של מכבי, בכל
אופן הפער היה יכול להיות יותר גדול.
נוער ארצית: אליצור שמואל פ"ת- עצמה מודיעין 91-65, אם חשבתם שהניצחון על

הפועל תל אביב יסלול דרך חדשה באליצור פ"ת אז טעיתם, עצמה מודיעין לא
התקשתה במיוחד לנצח את החבורה של דדי ברגד.

יום שלישי 1/3/11: ליגה א': הפועל גבעתיים- אליצור רון פ"ת 87-75, החבורה
של הפועל גבעתיים ידעה יותר להחטיף מכות לשחקני אליצור רון פ"ת, אבל גם
זה לא עזר להם, המשחק נגמר עם 2 מורחקים בצד של הפועל גבעתיים, ברבע
הרביעי עשתה הפועל גבעתיים קולות של חזרה למשחק, אבל השחקנים של יעקב
גולן ידעו לשמור על מקום מעולה לקראת הקרב מול אליצור רמת גן. באותו יום
אז הפועל נען ספגה עוד הפסד, הפעם בקיבוץ שלה למכבי בית דגן, מה שעוזר
לקבוצה שלנו לראות את העמדה הנכונה יותר מקרוב.

קט סל ב': אליצור אהוד פ"ת- בני הרצליה אריות 44-34, הקבוצה של מתי גרין
ניסתה לעשות משו מול בני הרצליה, אבל זה לא עזר, אמנם בסיבוב הראשון
אליצור פ"ת הפסידה רק ב2 נק' הפרש, אבל הפעם בעיקר בשישית החמישית
והאחרונה הצליחה הרצליה לנצח בזכות יכולת טובה בהגנה. בני הרצליה שוורים-
אליצור בן פ"ת 31-45. מכבי פ"ת- אליצור יוסי פ"ת 36-57.
יום רביעי 2/3/11: נערים ארצית: מכבי פ"ת עצמאות- אליצור אלדד פ"ת
49-102. מהשניה הראשונה היה ידוע שמכבי פ"ת תנצח, מה שלא היה ברור זה
בכמה הפרש, הדבר היחיד שעצבן את הספסל של אליצור פ"ת היה שגם עמוק בגארבג
טיים אז מכבי פ"ת לחצה על מוביל הכדור של אליצור בשמירת דאבל אפ, מעשה
מכוער מצד מכבי פ"ת שרצתה רק להביס ובכמה שיותר. ליגה ב': הפועל אריאל-
אליצור פ"ת 91-76.

יום חמישי 3/3/11: ילדים ב': אליצור נחשון פ"ת- מכבי אורנית 23-49, למרות
שבטבלה הקבוצות צמודות אחת לשניה, אז מכבי אורנית לא הוותה יריב גדול
במיוחד לקבוצה של חגי גורן, בעונה שעברה זה היה נחשב למשחק העונה, אבל
השנה זה אחרת לגמרי. אליצור נחשון הובילה כל המשחק והפער רק עלה ככל
שהמשחק התקדם.

לו"ז להשבוע:
יום שלישי 8/3 ליגה א': אליצור רמת גן- אליצור רון פ"ת בשעה 20:30 באולם
שלום ברמת גן. קט סל א': א.ס. רמה"ש שרון- אליצור הדר פ"ת בשעה 18:30
ברמת השרון. אליצור גלעד פ"ת- אליצור גבעת שמואל ב"ג בשעה 18:45 באולם
ברנר.
יום רביעי 9/3 ליגה ב': אליצור פ"ת- הפועל פ"ת גברים בשעה 20:30 ביובלים.
יום חמישי 10/3 ילדים ב': בני הרצליה- אליצור נחשון פ"ת בשעה 19:00
בהרצליה. ארצית נשים: אליצור פ"ת- מ.ס. ראש העין בשעה 20:30 בברנר.
יום שבת 12/3 נוער ארצית: מ.כ. הבקעה/גני תקווה- אליצור שמואל פ"ת בשעה
20:30 באולם לידר
בגני תקווה.


משה שיוביץ Moshe Shayovitz
מנהל תפעול אליצור מ.ס.ד פתח תקווה

Leave Comments